Dizajnová súťaž – Plameň 2017 - Cech kachliarov
Späť ÚvodAktualityDizajnová súťaž – Plameň 2017

Plameň 2017

Bola odštartovaná súťaž "Plameň 2017". Súťaž organizuje nemecký cech kachliarov a časopis "Kamine & Kachelofen". Pod záštitou VEUKO.
Zúčastniť sa môže každé dielo
Individuálne navrhnuté kachľové pece, krby, hypokaustové vykurovacie systémy alebo sporáky. Všetky diela sa môžu uchádzať o výhru.
Výhra v hodnote 4. 000 €.
Okrem toho budú víťazi mať príležitosť prezentovať svoje diela a spoločnosť na stránkach v časopise "Kamine & Kachelofen" a "Kachliar".
Podmienky účasti
ImageSúťaže sa môžu zúčastniť všetky diela. Môžete predkladať Individuálne navrhnuté kachľové pece, krby, hypokaustové vykurovacie systémy alebo sporáky.
Samozrejme, do súťaže sa môžete zapojiť aj viac krát. Súťaž je medzinárodná. Zapojenie sa do súťaže zahraničných diel je vítané.
Systémy, ktoré už boli predložené v súťaži v roku 2015 sú vylúčené z účasti v roku 2017. Pri účasti v tejto súťaži, akceptujete súťažné podmienky. Podrobné podmienky možno nájsť na www.ofenwelten.de/ofenfl alebo www.zvhsk.de Organizátori tejto architektonickej súťaži sú oprávnení publikovať všetky predložené dokumenty (napríklad fotografie a popisy) v rozsahu zaslanej dokumentácie, ostatnej publikácie a reprezentácií, bezplatne s uvedením mena účastníka.
Účastníci potvrdzujú, že sa majitelia domov a pôvodcovia predložených fotografiách schválili dané použitie. Prosím zasielajte len nevyhnutné dokumenty. Rozhodovací proces poroty nebude verejný.Image
 
FOTO:
Maximálne 4 digitálne fotografie s najmenej 72 dpi s 10 x 15 cm, JPG- alebo TIFF -súbory. Krátky popis diela robí rozhodnutia jednoduchšími. Okrem fotografií je možné zaslať aj videolink.
 
Podlady zasielajte:
ofenflamme@ofenwelten.de  
www.ofenwelten.de/ofenfl
 
alebo:
Fachschriften-Verlag
Stichwort Ofenflamme
Höhenstrasse 17
70736 Fellbach

Dátum uzávierky súťaže 31. október 2016.

 
Ukážte Vaše schopnosti a remeselnú tvorivosť. Zúčastnite sa a pošlite Nám jednu alebo viac fotografií Vašich najkrajších systémov. Slávnostné odovzdanie cien sa uskutoční v "Ofenforum" v rámci ISH 2017.
 
Bavte sa! A veľa šťastia všetkým.
Tešíme sa na Vaše krásne diela.
 
Cech kachliarov

Prihlásenie