Adam  Jozef

Jozef Adam - MADA

Kraj: Prešovský kraj
Majiteľ: Adam Jozef

Profil

Venujem sa stavbám teplovzdušných kozubov, krbokachlí­ a kachľových pecí­. Diela dodávame tzv. na kľúč - od vypracovania projektu po technickej a dizajnovej stránke, cez kompletnú dodávku materiálu až po samotnú realizáciu. Diela sú vyhotovené zo značkových materiálov, najmodernejšou technológiou. Firma pôsobí­ v Prešovskom a Košickom kraji. Diela odovzdávame odskúšané, plne funkčné. Na stavebnú časť poskytujem 3-ročnú záruku, na kozubové vložky podľa výrobcu kozubovej vložky v rozmedzí­ 5 - 10 rokov.
Firma MADA pôsobí­ na trhu od roku 1991. Začal som so stavbou vonkajší­ch kozubov, teplovzdušných kozubov, sporákov a pecí­. V krátkom časovom horizonte chceme stavať tiež hypokaustové stavby pecí­ a kozubov, ktorých prioritou je zdravá obytná klí­ma, tepelná pohoda, vysoká účinnosť, komfort obsluhy a v neposlednom rade estetické a architektonické doplnenie interiéru.
V spolupráci s kúrenárskou firmou realizujeme kozubové diela s teplovodnou technikou aj pre ní­zko-energetické domy.
Taktiež poskytujeme pozáručný servis na základe dohody so zákazní­kom.
V ponuke kozubových vložiek máme k dispozí­cii vložky zn. JOTUL, SUPRA, SEGVIN, SCAN, INVICTA, LAUDEL, KOBOK, a tiež iné podľa požiadaviek zákazní­ka.

Činnosti

Stavba kozubov

Teplovzdušné kozuby

Ukážka prác

Kontakty

Jozef Adam - MADA

CIČ: JOAD1107

K okrúhiaku 6A
Prešov
08001

IČO: 14318598

Email: madakozuby@gmail.com
Mobil: 0905 201 420
Fax: 051 7710 296


Prihlásenie