Kyša  Jan

KB therm, spol. s r.o.

Kraj: Trenčiansky kraj
Majiteľ: Kyša Jan

Profil

Spoločnosť' KBtherm sa vo svojej činnosti zameriava na návrh kozubových kompletov vrátane teplovzdušných a teplovodných rozvodov, výrobu kozubových obstavieb (prevažne z pieskovca, mramoru a žuly), výstavbu kozubov všetkých typov (realizácia vlastnými vysoko odbornými zamestnancami).
Vážime si času a financií­ našich klientov, preto ponúkame komplexne služby (prí­pravu prostredia pre výstavbu kozubov, dodávka a stavba komí­nov všetkých typov, finálna úprava prostredia v okolí­ kozubu). Firma pre svojich klientov poskytuje servis v oblasti údržby, bezpečnosti a funkčnosti kozubov.
Pri navrhovaní­, výrobe a výstavbe kozubov je pre nás kvalita a bezpečnosť' na prvom mieste. Navrhujeme a realizujeme kozuby na ktoré použí­vame len zdravotne nezávadné materiály určené pre vysoko tepelne namáhané prostredie. Na naše diela poskytujeme záruku v dĺžke 60 mesiacov.
V prí­pade záujmu môžete navští­viť' našu predajňu na Brnianskej ul. c. 2 v Trenčí­ne, kde je na ploche 120 m2 veľká časť' nášho sortimentu prezentovaná.

Činnosti

Otvorené kozuby
Teplovzdušné kozuby
Plynové kozuby
Elektrické kozuby
Peletkové kozuby a pece
Teplovodné vykurovanie
Hypokausty
Kachľové pece
Sporáky
Záhradné kozuby
Rekonštrukcie
Komíny murované
Komíny montované
Maloobchod
Veľkoobchod
Vyučený v obore
Grafické návrhy
Výstavná miestnosť

Ukážka prác

Kontakty

KB therm, spol. s r.o.

CIČ: KBTH1111

Brnianska 2
Trenčin
911 05

IČO: 36340511

Email: kysa@kbtherm.sk , kbtherm@kbtherm.sk
Mobil: 0905 932 177
Fax: 032 6526 496

www.kbtherm.sk


Prihlásenie